O NAS

Wystawa zamki
w Polsce

Szanowni Państwo.

Nasze cukiernio-kawiarnie powstały jako rezultat naszego zamiłowania do różnego rodzaju słodkości, które z czasem przerodziło się w życiową pasję. przekazywaną z pokolenia na pokolenie. To dla nas prawdziwa przyjemność i zaszczyt móc dzielić się z Państwem tradycyjnymi, rodzinnymi recepturami, które budzą w nas miłe wspomnienia smaków dzieciństwa.

Firma Bombonierka jest firmą rodzinną i dokładamy wszelkich starań by taką właśnie atmosferą otoczyć zarówno Państwa, jak i naszych współpracowników, którzy od lat wkładają całe swoje serce i zaangażowanie w poszukiwanie coraz to nowszych smaków, które zaspokoją Państwa podniebienia.

W naszym menu znajdą Państwo połączenie przeróżnych kompozycji smakowych, zarówno deserów lodowych, jak i ciast, tortów, rurek z bitą śmietaną czy innych słodkości stworzonych, by sprostać wymaganiom Państwa, jak i Państwa pociech. Miłośnicy kawy, będą zachwyceni, mogąc skosztować naszej kawy ziarnistej, będącej gwarancja najwyższej jakości, aromatu i smaku, który zaspokoi najbardziej wymagających smakoszy. Zwolennicy zdrowego odżywiania będą usatysfakcjonowani dobrze znanymi im, świeżo wyciskanymi sokami z owoców i warzyw. A najmłodsi z radością skosztują ulubionej czekolady.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia przyjemnych, magicznych chwil w naszych cukiernio-kawiarniach. Spotkanie z przyjaciółmi, randka, przerwa w w spacerze z najbliższymi - każda okazja będzie dobra by nas odwiedzić.

Zachęcamy również do skorzystania z naszych usług, poza murami naszych cukierni. To będzie dla nas niezwykłe wyróżnienie i zaszczyt, móc uraczyć Państwa podniebienia naszymi dobrociami w trakcie tak ważnych chwil jak wesela, urodziny, imieniny czy innego rodzaju przyjęcia i okoliczności do celebrowania. Uczestniczymy w targach weselnych jak i konkursach gdzie nasi cukiernicy mogą pokazać swój profesjonalizm i nieprzeciętne zdolności

Nasze stoisko na targach ślubnych

Bardzo dziękujemy za okazane zaufanie.

Cieszy nas, że możemy Państwa gościć!

Cukiernia & Kawiarnia Bombonierka

ul. Długa 39

49-300 Brzeg

tel.: (77) 416 23 30

tel. kom.: 604 753 098

zamówienia: bombonierka.torty@wp.pl

email: brzegbombonierka@gmail.com

Copyright © Bombonierka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.